אודותינו

על האתר: מתמטיקורס הוא אתר אשר הוקם במטרה לספק הכנה מקיפה, מקצועית ונוח עבור התלמיד אשר ניגש לבגרות במתמטיקה. הסרטונים באתר הוקלטו על ידי ערן שחר, מהנדס ומורה בעל ניסיון של מעל 10 שנים בהוראת מתמטיקה, הכנת מאות תלמידים לבגרות של 5 יחידות ומורה בחברת קידום בגרויות בסניפים ברחבי הארץ. בשלב זה האתר מכיל  4 קורסים המיועדים לתלמידי 5 יחידות לימוד :

קורס 1: קורס מלא בשאלון 581 מספר הלימוד של ארכימדס: סרטוני פתרונות מלאים לכל התרגילים בספר: פרקי ההקניה והמתכונות.

קורס 2: פרקי ההקניה בשאלון 581 מספר הלימוד של ארכימדס: סרטוני פתרונות מלאים לכל התרגילים בפרקי ההקניה בלבד.

קורס 3: כל מבחני המתכונת בשאלון 581 מספר הלימוד של ארכימדס: סרטוני פתרונות מלאים לכל מבחני המתכונת בלבד.

קורס 4: קורס מלא בשאלון 582 מספר הלימוד של ארכימדס: סרטוני פתרונות מלאים לכל התרגילים בספר: פרקי ההקניה והמתכונות.

קורס 5: פרקי ההקניה בשאלון 582 מספר הלימוד של ארכימדס: סרטוני פתרונות מלאים לכל התרגילים בפרקי ההקניה בלבד.

קורס 6: כל מבחני המתכונת בשאלון 582 מספר הלימוד של ארכימדס: סרטוני פתרונות מלאים לכל מבחני המתכונת בלבד.

בכל אחד מן הקורסים מאות שעות מוקלטות בוידאו של פתרונות מפורטים ובנוסף הסברים תיאורטיים. הקורס יכול להוות תחליף למורה פרטי או לתגבר אותו. בהכנת הסרטונים הושקעו מעל 3 שנים של עבודה אינטנסיבית.

יתרונות הקורסים של מתמטיקורס:

העמקה ו”לעשות סדר בראש”–  הקורס מציע מאות תרגילי חשיבה אינטגרטיביים בסגנון וברמה של בחינות הבגרות בשנים האחרונות. בתוך כך, הוא מסייע לתלמידים שלמדו את החומר הנדרש לבגרות אך מרגישים תחושות של “בלגן בחומר” ואי מוכנות לאתגרי הבגרות..

אפשרות לשאלות-אינטראקטיביות -במתמטיקורס, בניגוד לקורסים אונליין אחרים, תוכלו לשאול שאלות על הפתרונות ולקבל מענה מצוות האתר.

תרגילים ברמה הגבוהה ביותר – בניגוד לקורסים אחרים, מתמטיקורס מציע קורסים המשלבים תרגילים בסיסיים לצד תרגילים ברמה מאוד גבוהה אשר מכינים את התלמיד לבגרות בצורה המקצועית ביותר. תלמידים אשר עברו את קורסי ההכנה של מתמטיקורס לבגרות מעידים על תחושת מסוגלות ומוכנות גבוהה.

הסברים “בגובה העיניים” – התרגילים הוקלטו מתוך שנים של נסיון בהוראת סעיפי חשיבה אינטגרטיביים ולכן מותאמים לקשיים הנפוצים ולנקודות שבהן תלמידים נוטים לטעות.